Urime ditelindjen baba


Apr 11, 2018 · Urime për ditelindjen fëmijës më të mirë qe unë njoh! Ti je i zgjuar, gazmor, dhe i ëmbël, kombinim perfekt! Super heronjtë janë të rrallë këto ditë, por mirësia dhe ndihma që ti tregon ndaj familjes dhe shokëve shkëlqen dhe të bën ty më shumë se një super hero për ne. Gëzuar ditëlindjen! Këngëtari dhe politikani nga Ferizaji, Labinot Tahiri i njohur me emrin skenik Labi, ka treguar sot për miqtë e tij se i ka mbushur 40 vjet. Ai ka përkujtuar nënën e tij në mënyrë paksa të përçudshme duke thënë se “i tregonte disa herë për ditëlindjen e tij”, dhe se ishte ora 10:00 e ditës … Ditelindja jote eshte nje dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Te dua shume bukuroshja ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te plotesohen, te uroj qe te gjitha endrrat e tua te behen realitet. Shume urime ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet tjera. Te dua♥️ “. nji nate eqet shikoja qellin efshin ret,eshkrujta ne,zemer,do te mbet per jet urime ditlindja idashur se harroj per jet urime ,edh nga zemra ,dy femin etu qe te duan shum urime baba ditlindja ei gezofsh me shum vite nji nate eqet shikoja qellin efshin ret,eshkrujta ne,zemer,do te mbet per jet urime ditlindja idashur se harroj per jet urime ,edh nga zemra ,dy femin etu qe te duan shum urime baba ditlindja ei gezofsh me shum vite Urime Per Ditelindje August 26 · Po punojme per te hapur nje kanal youtube ku te mund te postojm videoklipe per ditelindjet dhe nese ju deshironi nje videokilp na dergoni 20 foto me mesazh te personit qe doni te uroni dhe ne do e perfundojm dhe do jua dergojm juve ne Messenger !